Par B4B

avatar

Georgijs Buklovskis

Konsultants & autors

B4B (Business for business), tas ir jauns, dziļāks un atbildīgāks biznesa sadarbības veids.

Diez vai reāli eksistē uzņēmumi, kuriem nav nekādu problēmu attīstībā vai ikdienas funkcionēšanā. Vismaz tādus pagaidām neesmu sastapis. Atļaušos apgalvot, ka normālam uzņēmumam vienmēr ir problēmas, kas neļauj viņam attīstīties ātrāk vai pelnīt vairāk. Uzņēmēji vienmēr atrodas sava biznesa problēmu risināšanu virpulī.

 Mēs nepiedāvājam nopirkt kādu brīnuma programatūru vai mārketinga un pārdošanas triku. Mēs nepiedāvājam risinājumu, kamēr vēl nesaprotam jūsu biznesa kodola, bāzes problēmu. Jo tieši šīs problēmas atrisināšana, kāda tā nebūtu, ļauj uzņēmumam sasniegt augstus mērķus.

Mēs palīdzam uzņēmumiem sasniegt savus mērķus, atrast risinājumus problēmām,kas to kavē, izmantojot mūsu pieredzi Ierobežojuma teorijā (TOC), loģiskās domāšanas procesos (LTP), jaunākas darbinieku motivācijas metodēs un taupīgā vadībā (Lean).

Dažādi sasniegumi vai ievērojami fakti:

  • 2018.maijs Par ieguldījumu biznesa attīstībā, ar Nīderlandes karaļa rīkojumu, Georgijam Buklovskim tika piešķirts Bruņinieka tituls un Orange-Nassau bruņinieka ordenis.
  • 2017.g. decembris. Izdota Georgija Buklovska grāmata “Transformācija. Ceļvedis tava uzņēmuma pārvēršanā par veiksmes stāstu.”  
  • 2017.g. B4B izdod grāmatas “Mērķis” trešo izdevumu latviešu valodā. Tas ir grāmatas jubilejas izdevums, kurā iekļauts arī autora raksts “Stāvot uz gigantu pleciem”
  • 2016.g. Tiek uzsākts regulārais uzņēmumu vadības komandu apmācības kurss “TOC un Lean augstu mērķu sasniegšanai”, kas izpelnās simtu dalībnieku augstu novērtējumu.
  • B4B pirmo reizi latviešu valodā izdot Tomasa Korbeta (Thomasa Corbett) grāmatu “TOC grāmatvedība” un atkārtoti Elijas Goldrata (Elijahu M.Goldratt) grāmatu “Mērķis”

Mūsu klienti